Dulux K&B SATIN sněhově bílá 2,5L

bílé
Objem balení
2.5 l

• , zakoupeno v Levné-barvy.cz

Již dřív se mi osvědčil - ideální barva na WC a do koupelen místo obkladů - prosvětlí malou místnost, prodyšná, voděodolná a omyvatelná- navíc přijatelná cena. Považuji za velmi nešťastné, že výroba tohoto produktu skončila- nové varianty jsou výrazně dražší, aniž by došlo k nějakému převratnému kvalitativnímu zlepšení.

• Krásně zářivá barva.
    • Velmi dobře se s barvou pracuje, nejlépe s obyčejným pěnovým válečkem (nedoporučujeme použít váleček, který barvou naplníte).
    • Zatím nátěr drží a odolává vodě - máme natřené dlaždičky v koupelně a v kuchyni.
    • Použili jsme špatný váleček, proto jsme museli natřít ještě jednu vrstvu navíc. (Naše chyba) Po výměně válečku bylo vše v pořádku.
    • Nátěr není odolný proti poškrábání, ale je to docela logické - je to zkrátka barva, není to nová dlaždička.
    • Je třeba dát 2-3 vrstvy, což je ale logické.
    • Nedoporučuji natírat podlahu, což se ale všeobecně nedoporučuje.
  • , zakoupeno v Levné-barvy.cz

Dulux výborný jako vždy, pouze mi připadá že tento kryje o něco méně než jiné barevné odstíny od tohoto výrobce. Přes to však nesrovnatelně lepší než rádoby konkurenční výrobky.

Barva
bílé
Objem balení
2.5 l

Malířská plně omyvatelná již natónovaná barva vysoké kvality na stěny a stropy určená zejména do kuchyní a koupelen.

Použití

Akrylátová emulzní omyvatelná barva se saténovým povrchem na stěny a stropy určená pro interiérové dekorační a ochranné nátěry stěn a stropů zejména do kuchyní a koupelen - odolnost proti mastnotě, vlhkosti a plísním. Je možné ji použít na omítky (cementové, vápenocementové), sádrové podklady, sádrokartónové desky, papírové tapety a tapety ze skelného vlákna. Je lehce roztíratelná a při nízké spotřebě umožňuje zachovaní dobrého krytí.

Vlastnosti

Tixotropní struktura způsobuje, že při natírání barva neodkapává. Barva je paropropustná, což umožňuje stěnám dýchat. Barva je dostupná v bílé a dalších vysoce inspirujících odstínech. Barva je výjimečná svou extrémní odolností proti otěru. do poznámky prosím uveďte požadovaný odstín !

Informace o výrobku

Schnutí   barva je přetíratelná po 2 - 4 hodinách.

Vydatnost   14-17 m2/1 litr.

Aplikace   štětcem nebo válečkem.

Čištění   voda

• Krásně zářivá barva.
    • Je třeba dát 2-3 vrstvy, což je ale logické.
    • Nedoporučuji natírat podlahu, což se ale všeobecně nedoporučuje.

• Krásná barva, saténový odstín - prosvětlí místnost
    • Ideální do kuchyně/koupelny
    • Pro konzistentní povrch jsou třeba 3 vrstvy, jinak prosvítají předchozí tahy. Používán štětec i váleček a stejná zkušenost. Ale nejsem profesí malíř natěrač, tak možná to profík dá na dvě vrstvy...
  • , zakoupeno v Nejlevnější Barvy Laky.cz

• Dobrá konzistence (nestéká), dobře se natírá.
    • Zatím nevím, mám čerstvě natřeno a uvidím, jak se bude barva nadále chovat.

Barvu jsem si vybrala místo dlaždiček/skla nad kuchyňskou linku, zatím plní perfektně svoji funkci, protože je omyvatelná.