Disperzní malířská barva HET Klasik 30kg

Disperzní malířská barva HET Klasik 30kg

Přidat recenzi

Průměr z 12 hodnocení.

Het

Interiérová disperzní vysoce bílá barva - doporučujeme pro obývací a komerční prostory, dětské pokoje, chodby, kanceláře, prodejní prostory.   Přednosti: vysoká bělost 95 %... více »

Kde koupit

Všechny recenze Disperzní malířská barva HET Klasik 30kg

Veronika

Veronika

Přidáno: 9. září 2014

• Nadšení pro malování pokoje. I když to není pozitivum pro výrobek barev HET.
  • Koupili jsme barvy:
  • HET Brillant Creative 4kg Hnědá Elegant - novinka 2013 - špatné krytí, prosvítají bílé pruhy po dvou nátěrech
  • HET béžový - v barvě jsou tmavé hrudky, které nejdou rozmělnit

Po několika dnech trápení se s touhle barvou jsme usoudili, že si příště raději připlatíme. Naše shrnutí je velké zklamání. Máme zkušenost s dražší barvou a tak jsme zkusili levnější variantu. Poprvé a naposledy. Ty nervy u barvení nám nestály za to.

• Ano
Jan Janáček

Jan Janáček

Přidáno: 22. srpna 2014

• Soutěž o tablet. 15+3kg za cenu 15kg
  • na obalu píší VYSOKÁ BĚLOST, ale opak je pravdou. Je tak na úrovni PRIMALEX plus, moc nekreje a to mi ještě rozleptal kovovovou část držáku válečku. Najednou koukám, co z válečku vyteklo černýho do barvy...Špatně se roztírá - hrudkovatí. Při natírání sádrokartonu nedoporučuji vůbec.

Tuto barvu nedoporučuji

Přidáno: 13. prosince 2012

• Kryvost, bělost, snadná aplikace, počet vrstev bez nutnosti odstranění
  • špatně kryje v prostorách, kde se kouří. Ale to je asi u všech akrylátových barev. Nutno předem izolovat vhodným nátěrem

Výborná barva na našem trhu.

Vašek

nováček

Vašek

Přidáno: 30. listopadu 2012

• vysoká bělost 95 % (MgO)
  • výrazná krycí schopnost
  • rychle zasychá cca 2
  • obsahuje fungicidní složky
  • při zatonování vytvoří velmi pěkné odstíny

Naše firma s touto kvalitní akrylátovou barvou pracuje již řadu let.Rozhodně ji řadím mezi nejlepší akrylátovou barvu na našem trhu.Poměr cena výkon je jasná 1.Absolutně nechápu jak někdo může napsat v recenzi ,že barva nekryje. Při správné aplikaci barva kryje ve většině případů na první vrstvu, a hlavně se akrylátové barvy nemusí škrabat po 4-5 vr. jako hlinkové nátěry.Bez problému lze aplikovat 30-40 vr.(vyzkoušeno)

nováček

Přidáno: 13. srpna 2012

• S touto barvou pracuji řadu let. Živím se v oboru malíř natěrač a s nemám s ní v podstatě žádný problém. Pokud někdo místo něho použije Primalex Standard, pak už je jedno, jakým ,,blátem" si vymaluje. Každý by si měl uvědomit, že bude pracovat s akrylátovým, tedy nikoliv hlinkovým nátěrem. Před aplikací na púvodní,hlinkový nátěr se doporučuje ho nejdříve odstranit. Pokud si vzpomínám, tato zmínka v návodu je. S ,,kocourama" jsem se, pokud si pamatuji nesetkal, ale nevylučuji jejich vznik nevhodným válcem. Tento produkt jednoznačně řadím- použiji názvosloví z automobilového průmyslu- jako nikoliv ,,Vyšší srřední třída", ale jako třída vysoká.

Bělost perfektní, kryvost...pokud jde o nekuřácké prostředí- jinak dehet prolézá- velmi dobrá, aplikace- obtížnější než u hlinkových produktů-což je ale samozřejmé díky jejich ředění. Jednoznačná výhoda počet vrstev možných aplikovat bez nutnosti odstranění nátěru. Hlinkové kolem pěti, u akrylátových udávají až 30. Náš ,,rekord" je 11- zákazník neustále měnil barvu a odstín. Žádný problém nebyl, byť se zde jednalo o jiného výrobce, ale na stejné bázi.

Honza

Honza

Přidáno: 8. srpna 2012

• žádné
  • žádná kryvost
  • špatná práce ředění - hrudkovatost
  • odstín neodpovídá skutečnosti

Na to jak maluji rád a často, mě ten to produkt velmi zklamal. Nepomůže ani třetí vrstva nátěru na absolutně rovnou napenetrovanou zeď a to v jakékoliv hustotě. Mám pocit, že i kdybych to matlal přímo štětkou z kbelíku, že to bude mít stejný výsledný efekt jako při naředění. S čistým svědomím jsem zbytek vyhodil do popelnice a šel za osvědčeným zbožím

Horvat

Horvat

Přidáno: 23. června 2012

(Upraveno 23. června 2012)

• Hezký obal
  • Tento výrobek mi byl doporučen v jedné nejmenované drogerii jako výborný. Opak se zdá je pravdou.
  • I po napenetrování, neředění dle návodu a pečlivé práci byl vidět každý tah válečkem. Jednoduše řečeno, samý kocour. Koupil jsem barvu jiného výrobce, navíc bělejší, s vyšší kryvostí a levnější, vše přebílil a je to OK. Se zbytkem HET Klasik jsem " vybílil " sklep. Vápnem by to bylo lepší. Akorád mě mrzí zbytečná práce a čas, zbytečné tři vrstvy " barvy " na nových omítkách a zbytečně vyhozené peníze.

Nedoporučuji, jsou to vyhozené peníze. Tento výrobek už bych si nikdy v žádnem případě nekoupil a nepřijal bych jej ani darem. Nevěřte doporučením v prodejnách a pokud máte možnost, přeptejte se u profesionálních malířských firem, jako jsem to udělal já. Bohužel už pozdě.